Злинська об'єднана територіальна громада

Кіровоградська область, Новоукраїнський район

Оголошення про результати конкурсу на зайняття вакантних посад виконавчих органів Злинської сільської ради.

Дата: 13.01.2021 16:00
Кількість переглядів: 913

Злинська сільська рада інформує про те, що 12.01.2021 року в приміщенні Злинської сільської ради було проведено конкурс на зайняття вакантних посад посадових осіб головних спеціалістів до фінансового відділу Злинської сільської ради та до відділу освіти, культури, молоді та спорту Злинської сільської ради.

Згідно висновків конкурсної комісії Злинської сільської ради, переможцями конкурсу стали:

- на посади головних спеціалістів фінансового відділу Злинської сільської ради Хмара Олександр Іванович та Щербак Наталія Василівна

- на посади головних спеціалістів відділу освіти, культури, молоді та спорту Злинської сільської ради Паливода Олена Леонідівна та Шведенко Людмила Олександрівна